Hisarlar Makina markalı ürünlerin listesi

Hisarlar Tarım Makinaları sektöründe kendi tasarım ve üretim kabiliyetleriyle geliştirdiği, marka olmuş toprak işleme makinaları üretimini gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Hisarlar 1973 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Toplamda 97.000m2’lik bir alanda yaklaşık 800 kişi ile faaliyet gösteren, kurumsal yapısıyla, uluslararası bilinirliğe sahip standart şartlarına göre sertifikalandırılmış “ürün-yönetim-üretim” şekilleriyle, Türkiye’ye değer katan büyük bir organizasyondur. Hisarlar’ın %75,1 hissesini, global pazarın ön sıralarında yer alan, 2016 verilerine göre 17,8 Milyar dolar hacim üreten Mahindra&Mahindra Ltd. Şirketi satın almıştır.

Türkiye’nin ilk Traktör kabini üreticisi olan Hisarlar, yıllarca artan tecrübelerini, kabiliyetlerini daha sonra ağır metal işleme konusuna da yoğunlaştırmıştır. Global pazarda adını duyurmuş önemli iş makinaları markalarına şasi ve diğer kaynaklı birleştirme parçalar gibi hassas üretimler gerçekleştiren önemli bir yan sanayi üreticisi olmuştur.

Hisarlar aynı zamanda 1985 yılından bu yana Tarım Makinaları sektöründe kendi tasarım ve üretim kabiliyetleriyle geliştirdiği, marka olmuş toprak işleme makinaları üretimini gerçekleştirmeye devam etmektedir. Uzak gelecekte önemli araştırma sonuçlarının işaret ettiği gibi dünyada sosyo-ekonomik gelişmelerin tarım ve tarımsal ürünler etrafında şekilleneceği tahminlerine dayanarak, tarım mekanizasyon alanında tarımın tüm aşamalarına hitap edecek şekilde yenilikçi ve katma değerli ürünler tasarlamaya ve hayata geçirmeye hızla devam etmektedir.

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Aradığınız şey için tekrar arama yapın