Manavoğlu Tarım Makinaları markalı ürünlerin listesi

1995 yılı ve sonrası kendi imalatımız olan Rotovatör toprak frezeleri ve sap parçalama makinaları imalatına başlamış, gelişen teknolojiden yararlanarak ve çiftçiden aldığı destekle tarım makinaları konusunda uzmanlaşmış, kaliteyi ve uygun fiyatı kendine hedef belirlemiştir

Firmamız 1986 yılında Manavoğlu Makina Sanayi adı altında Mehmet MANAV tarafından kurulmuştur. Muhtelif talaşlı imalat, otomotiv ve traktör sektörüne yedek parça imalatı ile izmetlerine başlamıştır.

1992 ylı ve sonrası TCDD (Ankara), TÜVASAŞ (Adapazarı) ve TÜLOMSAŞ (Eskişehir) vagon fabrikalarına değişik ebat ve kategoride tüm teknik şartnamelere uygun bir şekilde talaşlı imalat ve çelik konsiksiyonlu kaynaklı parçalar imal etmeye devam etmektedir.

1995 yılı ve sonrası kendi imalatımız olan Rotovatör toprak frezeleri ve sap parçalama makinaları imalatına başlamış, gelişen teknolojiden yararlanarak ve çiftçiden aldığı destekle tarım makinaları konusunda uzmanlaşmış, kaliteyi ve uygun fiyatı kendine hedef belirlemiştir.

1997 yılında büyümesini sürdürerek MANAVOĞLU MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ ünvanını almış ve şu anda bu ünvanla hizmetlerine devam etmektedir.

Firmamız üretiminde ileri teknolojiye sahip CNC torna, CNC işleme merkezi ve LAZER kesim makinaları kullanarak her türlü makina, makina yedek parçası, tarım makinaları, tarım makinaları yedek parça imalatı yapmaktadır

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Aradığınız şey için tekrar arama yapın