ithaltarimbicaklari.Com  müşterilerinin gizlilik haklarına büyük önem vermekte ve aşağıda açıklanan Gizlilik Politikasını uygulamaktadır.

 Aşağıdaki maddeler, sitemizde toplanan müşteri bilgilerinin neler olduğu, hangi amaçlar için toplandığı, hangi şekillerde kullanıldığı, bu bilgileri nasıl değiştirebileceğiniz, sizinle yapılan iletişim konusundaki tercihleriniz gibi konuları içermektedir.

Sitemize Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde web sitemizde veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.ithaltarimbicaklari.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız (tabletiniz ya da mobil cihazınız) arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 Bunlara ek olarak; ürünler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek, müşterilerimizin alışveriş tercihlerini daha iyi anlamak, trend analizleri ve istatistiksel analizler yapmak, sitenin güvenliğini güçlendirmek amacıyla kullanılır. Ek bilgi almak istediğiniz 0332 251  02 32 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan veya info@ithaltarimbicaklari.com  e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.